ŽÁDOST O VYDÁNÍ PŘÍSTUPOVÝCH ČIPŮ

20.07.2020

POZOR! POUZE PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ OD 1.9.2020 MIMO TŘÍDU BAOBAB.

Vážení rodiče. Přístup do budov mateřské školy je zabezpečen a možný pouze za použití přístupových čipů. Přístupové čipy je nutné si předem objednat vyplněním formuláře, který najdete níže na konci této stránky. Formulář (žadost) je nutno vyplnit nejpozději do 20.8.2020.

Přístupové čipy budou vydávány poslední srpnový týden (přesné datum a čas bude upřesněn na internetových stránkách). Vydávány budou maximálně dva čipy na jedno dítě a za každý čip je nutné zaplatit vratnou zálohu 100,- Kč. Záloha Vám bude vrácena při skončení docházky.

Čip bude vždy vydán na konkrétní jméno osoby, která bude čip používat pro přístup do budovy mateřské školy za účelem přivádění a odvádění dětí. Z bezpečnostních důvodů je jméno a příjmení ukládáno do přístupového systému. Systém zaznamenává datum a čas použití čipu (vstupu do budovy školy). V případě zapomenutí čipu je nutno zazvonit na příslušný zvonek u dveří. V přístupovém systému je umístěna kamera a komunikátor. Po zazvonění zaměstnanec školy (převážně učitelka v  příslušné třídě) provede identifikaci osoby a otevře dveře.

Z bezpečnostních důvodů je přístup do budovy pomocí čipů  možný pouze ve vymezených časech a to  6.15 - 8.30, 12.00 - 13.00 a 13.50 - 16.30 hod.  V ostatních časech je nutné zvonit !

V případě ztráty nebo poškození čipu záloha 100,- Kč propadá. Po zaplacení další zálohy 100,- Kč bude vydán čip nový.

ČIP SE PŘIKLÁDÁ ZDE

ŽÁDOST O VYDÁNÍ PŘÍSTUPOVÝCH ČIPŮ