AKTUALITY

Vážení rodiče, na základě četných dotazů upřesňujeme. Noviny, časopisy, letáky, katalogy můžete nosit jak svázané, tak i v otevřených kartonových krabicích. Děkujeme!

Vážení rodiče, po dlouhých letech spolupráce s firmou S-FIRMA s.r.o. Moravany v oblasti sběru papíru, jsme z důvodu změny poměrů na trhu druhotných surovin byli nuceni změnit firmu. Nyní nově spolupracujeme s firmou MARIUS PEDERSEN a.s. Na trhu s papírem je v současné době velice nepříznivá situace ve vztahu k výkupním cenám a to zejména k výkupní...

Vážení rodiče, v návaznosti na vyhlášení výzvy Ministerstva životního prostředí České republiky k předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Národního programu Životní prostředí, připravujeme ve spolupráci se zahradní a krajinářskou architektkou Ing. Alenou Rabasovou a MAS Holicko o.p.s projekt na revitalizaci školní zahrady.

Vážení rodiče, potvrzení o zaplacení poplatku za pobyt dítěte v mateřské škole (úplata) za rok 2019 pro účely slevy na dani, bude ve škole vydáváno od pondělí 27.1.2020. O vydání potvrzení nemusíte žádat. Potvrzení obdržíte ve své třídě.

Po vánoční přestávce opět srdečně zveme děti a rodiče na tradiční PONDĚLNÍ HRÁTKY. Hrátky jsou určeny pro děti, které ještě nechodí do mateřské školy. Konají se každé pondělí od 15.15 hodin a to střídavě ve třídách Lvíčat a Želviček (zadní pavilon). Začínáme 6.1.2020 u Lvíčat.

Podařilo se nám opět uspět s žádostí o dotaci v operačním programu Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy Výzkum, vývoj a vzdělávání ve výzvě Šablony II.