AKTUALITY

Vážení rodiče, níže najdete termíny konání jednotlivých kroužků ve školním roce 2018/2019. Zahájení všech kroužků v týdnu od 1.10.2018.

Srdečně zveme děti a rodiče na tradiční PONDĚLNÍ HRÁTKY.
Hrátky jsou určeny pro děti, které ještě nechodí do mateřské školy. Konají se každé pondělí od 15.15 hodin a to střídavě ve třídách Lvíčat a Želviček (zadní pavilon). Začínáme 1.1O.2018 u Lvíčat.
Přijďte s Vašimi dětmi strávit příjemnou hodinku v naší africké mateřské škole, kde Vás čeká...

Vážení rodiče, milé děti. Rok se s rokem sešel a je tu opět tradiční společný výlet rodičů a dětí. V letošním roce pojedeme do ZOO PRAHA a to v pátek 28.9.2018. ZOO PRAHA v tento den bude slavit 87. výročí založení. Přihlášení na výlet je možné pouze vyplněním formuláře níže. Počet míst je omezen kapacitou dvou autobusů. Pokud počet...

Vážení rodiče, milé děti. Léto stále pevně drží svou vládu, ale zima se nezadržitelně blíží a s ní i zimní sporty. Jako každý rok i v nadcházející zimní sezóně, pro Vás bude ve spolupráci s outdoorovou organizací SKI FANATIC připraven lyžařský kurz.

Nabídku kroužků pro školní rok 2018/2019 najdete na stránce INFORMACE PRO RODIČE. STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK.

SBĚR PAPÍRU

02.09.2018

Vážení rodiče, milé děti. Již osmým rokem pokračujeme ve spolupráci s firmou S-FIRMA s.r.o. Moravany ve sběru starého papíru. Sběr bude probíhat po celý školní rok. Sběrné místo je na rampě u Školní jídelny (vjezd z ulice Růžičkova). Nosit můžete starý papír (noviny, časopisy, letáky) a karton od krabic. Papír doma zvažte a váhu nahlaste paní...

Naše škola se zapojila do projektu Zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ, který je spolufinancován Evropskou unií.