AKTUALITY

Vážení rodiče, po dobu uzavření mateřské školy nemusíte zasílat peníze na úhradu úplaty (školného) a stravného. V případě, že nechcete rušit trvalé příkazy můžete zasílat peníze dále a na konci školního roku Vám budou peníze vráceny. Za měsíc březen bude úplata snížena na částku 300,- Kč (rozdíl bude vrácen). V dalším období duben až...... po dobu...

Vážení rodiče, formuláře na ošetřovné jsou zasílány elektronicky e-mailem (VYPLŇTE NÍŽE UVEDENÝ FORMULÁŘ).

Vážení rodiče, na základě jednání krizového štábu města Holic a rady města Holic, bylo rozhodnuto o uzavření mateřské školy a to od pondělí 16.3.2020 do odvolání.

Vážení rodiče, na základě četných dotazů upřesňujeme. Noviny, časopisy, letáky, katalogy můžete nosit jak svázané, tak i v otevřených kartonových krabicích. Děkujeme!

Vážení rodiče, po dlouhých letech spolupráce s firmou S-FIRMA s.r.o. Moravany v oblasti sběru papíru, jsme z důvodu změny poměrů na trhu druhotných surovin byli nuceni změnit firmu. Nyní nově spolupracujeme s firmou MARIUS PEDERSEN a.s. Na trhu s papírem je v současné době velice nepříznivá situace ve vztahu k výkupním cenám a to zejména k výkupní...

Vážení rodiče, v návaznosti na vyhlášení výzvy Ministerstva životního prostředí České republiky k předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Národního programu Životní prostředí, připravujeme ve spolupráci se zahradní a krajinářskou architektkou Ing. Alenou Rabasovou a MAS Holicko o.p.s projekt na revitalizaci školní zahrady.

Podařilo se nám opět uspět s žádostí o dotaci v operačním programu Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy Výzkum, vývoj a vzdělávání ve výzvě Šablony II.