AKTUALITY

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí vlády ČR mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR dochází od pondělí 3.5.2021 ke změnám v oblasti školství v některých krajích včetně kraje Pardubického a to takto:

Vážení rodiče, s účinností od 25.2.2021 vstupuje v platnost nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky následujícího znění.

Vážení rodiče, v letošním školním roce ve spolupráci s firmou Marius Pedersen, organizujeme soutěž ve sběru papíru! Soutěž bude probíhat po celý školní rok. Můžete nosit (vozit) noviny, časopisy, letáky, katalogy a to jak svázané, tak i v kartonových krabicích. Samostatný karton prosíme nenoste, protože za něj se musí platit. Sběrné místo je na...

Vážení rodiče, v návaznosti na vyhlášení výzvy Ministerstva životního prostředí České republiky k předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Národního programu Životní prostředí, připravujeme ve spolupráci se zahradní a krajinářskou architektkou Ing. Alenou Rabasovou a MAS Holicko o.p.s projekt na revitalizaci školní zahrady.