ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2019

25.04.2019

Vážení rodiče, milé děti. Letošní škola v přírodě se blíží a tak je nejvyšší čas pro podrobné informace.

V uplynulých dnech probíhalo ve třídách předběžné přihlašování a zájem o letošní školu v přírodě byl nebývalý. Nikdy v minulosti nebyl zájem tak velký. Zájem projevilo přes 50 dětí. Bohužel kapacita ubytovacího zařízení vymezena pro naší školu v přírodě byla 24 míst. Po jednání se nám podařilo získat ještě 10 míst a tak máme celkem 34 volných míst. Vzhledem k poměru zájmu a možnostem ubytování jsme se rozhodli, že dáme při přihlašování přednost předškolním dětem, které mohou jet na školu v přírodě letos naposledy.

Nyní je nutné se přihlásit závazně a to vyplněním, odevzdáním přihlášky a zaplacením poplatku ve výši 2 760 Kč. Přihlášku a informace najdete níže. Přihláška se stává závaznou v okamžiku úhrady poplatku. Závaznou přihlášku je nutno odevzdat nejpozději do 10.5.2019 a poplatek uhradit na účet školy do 17.5.2019. V případě, že nebude částka uhrazena do stanoveného termínu bude přihláška zrušena a na uvolněné místo nastoupí náhradník.

VZHLEDEM K VÝŠE UVEDENÉMU PROSÍME, ABY PLATBU ZATÍM PROVÁDĚLI POUZE RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ.