PROVOZ ŠKOLY OD STŘEDY 14.10.2020

13.10.2020

Vážení rodiče, v návaznosti na rozhodnutí vlády ČR č. 1022 ze dne 12.1O.2020 o přijetí krizového opatření, kterým se s účinností od 13.10.2020 do 1.11.2020 zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základních školách, středním vzdělávání na středních školách a kterým se zakazuje osobní přítomnost studentů vysokých škol na výuce, Vás prosíme, abyste v situaci, kdy máte možnost zajistit hlídání Vašeho dítěte např. starším sourozencem, který bude nyní doma, prarodiči nebo jste na rodičovské dovolené, nechali své dítě doma a nevodili ho do mateřské školy. Velice byste nám tím pomohli, protože se začínáme potýkat s nedostatkem personálu, a to jak učitelek tak nepedagogů. Někteří musí v souvislosti s uzavřením základních škol zůstat s malými dětmi doma a zajišťovat distanční výuku a máme také již zaměstnance v karanténě. Pomůžete tím také snížit riziko nákazy.                                                    Moc děkujeme za pochopení a vstřícnost.