PROVOZ ŠKOLY V TÝDNU OD 7.7.2020

02.07.2020

Vážení rodiče, provoz školy v prázdninovém režimu bude od úterý 7.7.2020 probíhat takto:

Provoz bude v předním pavilonu ve třídách Žirafky (přízemí), Slůňata (1. patro) a Hrošíci (1.patro).

ROZDĚLENÍ DĚTÍ DO TŘÍD:

VE TŘÍDĚ ŽIRAFEK BUDOU:

• ŽIRAFKY
  •  LVÍČATA
  • ŽELVIČKY

VE TŘÍDĚ SLŮŇAT BUDOU:

• SLŮŇATA
  • BAOBAB

VE TŘÍDĚ HROŠÍKŮ BUDOU:

• HROŠÍCI
  • DĚTI Z MŠ PARDUBICKÁ

UPOZORNĚNÍ: Rodiče dětí, které doposud nechodily do mateřské školy a přijdou do školy nyní poprvé, musí přinést vyplněné čestné prohlášení o neexistenci virového onemocnění, které najdete níže. Čestné pohlášení musí přinést i rodiče dětí z MŠ Pardubická a MŠ Staroholická.

Některá hygienická opatření proti šíření koronaviru (viz. zde) zůstávají v platnosti. Prosíme o jejich dodržování, zejména používání dezinfekce rukou před vstupem do budovy. Děkujeme. Od 1.7.2020 není povinné nosit v budově školy roušku. O případných změnách Vás budeme informovat.