PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - PŘIHLÁŠENÍ K DOCHÁZCE

25.05.2021

Vážení rodiče, vyplněním formuláře níže se můžete přihlásit své dítě k docházce do mateřské školy v době prázdninového provozu.

O prázdninách se platí poplatek za pobyt dítěte v mateřské škole ve výši 170,- Kč za každý i započatý týden (tedy i za jeden den v týdnu 170.- Kč).

Předškoláci stejně jako během školního roku poplatek během prázdnin neplatí.

Pokud nebudete do MŠ o prázdninách chodit žádný poplatek se neplatí.

UPOZORNĚNÍ: Po celou dobu prázdninového provozu bude v areálu mateřské školy a okolí probíhat rozsáhlá stavební činnost. Rekonstrukce školních zahrad, rekonstrukce oplocení, další etapa rekonstrukce Sokolského parku.

Budou platit následující omezení:

- přední zahrada školy bude zcela uzavřena od cca začátku června.

- provoz zahrady třídy Lvíčat bude omezen od cca začátku června. Rozsah omezení bude upřesněn.

- provoz zahrady třídy Želviček bude omezen od 1.7.2021. Rozsah omezení bude upřesněn.

Omezení a uzávěry budou platit jistě po celou dobu prázdnin!

S průběhem rekonstrukce školních zahrad, oplocení mateřské školy a další částí rekonstrukce Sokolského parku bude spojeno omezení přístupu do mateřské školy. V určité době bude zřejmě nutné pro přístup do mateřské školy využít zadní vjezd (vchod) z ulice Růžičkova a celou budovu školy obcházet.

Z výše uvedených důvodů Vás prosíme, abyste zvážili docházku dětí do mateřské školy v době prázdninového provozu a přihlásili je pouze v nutných případech.

Formulář - přihlášení k docházce