NAŠE MŠ je škola blízká rodičům

01.09.2022

Vážení rodiče, nová aplikace je pro Vás připravena. Na třídních schůzkách obdržíte letáček s informacemi a přihlašovacími údaji. Aplikaci si do mobilního telefonu stáhnete z obchodu GOOGLE PLAY nebo APP STORE. Do aplikace je možné se také přihlásit na počítači, tabletu, mobilu v běžném webovém prohlížeči. Přístup byl zřízen rodičům u kterých máme evidováno telefonní číslo. Telefonní číslo slouží k ověření přístupu pomocí SMS. Pokud letáček neobdržíte (druhý z rodičů) a budete mít zájem o samostatný přístup stačí nám to nahlásit se sdělením jména, příjmení a telefonního čísla zákonného zástupce a třídu do které chodí vaše dítě.

Při přihlašování se může stát, že se Vám to nezdaří. V takovém případě máme u Vás zřejmě evidováno špatné telefonní číslo. Pokud tedy nastanou při přihlašování problémy obraťte se na nás a problém vyřešíme.

S aplikací budete mít přístup k aktuálním informacím z MŠ, budete moci omlouvat děti, přihlašovat se na kroužky a mnoho dalšího. Aplikace se neustále vylepšuje a rozšiřuje.

Informace do aplikace budou v průběhu září postupně doplňovány.

Máte dotaz k aplikaci NAŠE MŠ napište nám.