O NÁS

Mateřská škola Holubova byla otevřena v roce 1969. Od 1.1.1994 má škola právní subjektivitu a je příspěvkovou organizací města Holice.

Mateřská škola je tvořena dvěma pavilony s pěti třídami. Od 1.9.2013 byla škola rozšířena o dvě třídy na odloučených pracovištích v Základní škole Holubova a v budově Obecního úřadu v obci Veliny.

V roce 2019 byla třída v Základní škole Holubova z důvodu kapacitních potřeb základní školy zrušena.

Celková kapacita školy čítá 150 dětí.

Od školního roku 2014/2015 škola změnila celkovou koncepci a proměňuje se ve školu ,,africkou".

Školní vzdělávací program je spojen s významnou osobností města Holic cestovatelem Dr. Emilem Holubem  a nese název S Emilem Holubem do světa a přírody.

Dne 21.2.2017 navštívila naší školu  velvyslankyně Jihoafrické republiky v České republice  Její Excelence Franki Verwey.

Partnerem mateřské školy je  Safari Park Dvůr Králové nad Labem.

Dne 22.9.2017 navštívil naší školu senátor Parlamentu České republiky a člen Správní rady Safari parku Dvůr Králové JUDr. Miroslav Antl.

Při příležitosti oslav 50. let od otevření naší školy dne 9.11.2019 opět navštívil naši školu senátor Parlamentu České republiky a člen správní rady Safari parku Dvůr králové nad Labem JUDr. Miroslav Antl.

Výše úplaty za předškolní vzdělávání činí 465,- Kč měsíčně.

Celodenní stravné činí 55,- Kč.

Provozní doba školy je od 6.15 do 16.30 hodin.

Inspekční zprávy České školní inspekce najdete zde:

NAŠE ŠKOLA V OBRAZECH

Je kouzelná v zimě i létě!